Telefon Dinleme Yazılımı
Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon dinleme son zamanların en çok konuşulan konularından biri olmaya devam ediyor. Eskiden toplum algısı telefon dinlemenin sadece adli yollarca olabileceği yönünde olsa bile şuanda durum tamamen değişmiş durumda. Toplumun her kesiminden insanlar telefon dinleme yazılımı için araştırmalar yapılıyor. Bu yazılımlar kişiler için birçok konuda fayda sağlayabiliyor. Eşlerine karşı ciddi güven problemi yaşayan ve bu güven problemi nedeni ile ilişkisini yürütme konusunda ciddi zorluklar çeken kişiler veya çocuklarını internetin geniş dünyasından belirli sınırları izleyerek korumak isteyen veliler, çalışanlarına sunduğu imkanların suistimal edilip edilmediğini kontrol etmek isteyen işverenler gibi geniş bir ağa bu programlar ulaşabiliyor.

Telefon dinleme yazılımı hayatta doğru kararlar almak için oldukça önemli. Program yolu ile elde ettiğiniz veriler ile güven problemlerinizi giderebilir, yeni iş şartları geliştirebilir ve en önemlisi çocuklarınızın başına gelebilecek kötü durumları önceden önleyebilirsiniz.

Telefon Dinleme Yazılımı Kurulumu

Telefon dinleme yazılımı kurulumu kişilerde casus program olduğu için zor olduğu düşüncesi oluşturuyor. Bu durum ise sitemiz üzerinden yayınlanan kurulum videosunda görüldüğü üzere oldukça basit bir temele dayanıyor. Kurmak istediğiniz kişinin telefonunu 3 dakika elinize almanız yeterli olacaktır. Bununla beraber kurulum sonrası ise yapmanız gereken hiçbir şey yoktur. Telefon dinleme yazılımı çalıştığı sırada telefonda ışık, bildirim veya benzer tepkilere sebep olmaz. Aynı şekilde çalışan uygulamalarda veya uygulamalar sekmesinde kesinlikle görülmez. Bu program bir casus dinleme yazılımı olup hiçbir şekilde anlaşılma ihtimali yoktur.

Programın kurulum işlerini tamamen bitirdikten sonra yapmanız gereken tek şey bir panel üzerinden toplanan verileri takip etmek olacaktır. Bu panel size site üzerinden aldığınız paket sonrası verilmekte ve şifresi sizin tarafından belirlenmektedir. Bu panel üzerinden takibini yapabileceğiniz araçlardan bazıları şunlar; whatsapp takip, sms takip, e posta takip,  facebook takip, arama kayıtları kontrolü, sosyal medya kontrolü, gps ile konum takibi, ortam dinleme, telefon galerisi takip.

Telefon Dinleme Yazılımı Ücretleri

Telefon dinleme yazılımı ücreti hakkında sitemiz üzerinde bulunan fiyatlar sekmesini kullanarak bilgi alabilirsiniz. Bu fiyatlar farklı kullanım amaçları ve paketler için uygun fiyat politikası ile hazırlanmış ve yüksek teknoloji sunmaktadır. İnternet ortamında bulunan birçok kişi bu programların satışını yaptığını söyleyerek insanları mağdur edebilmektedir.
Casus yazılım programı yapımı oldukça zor ve güçlü bir teknoloji isteyen programlardır. Bu nedenle size çok ucuz fiyata bu programları sattığını söyleyen kişilere itibar etmemeniz paranızın ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için önemlidir. Casus yazılım programlarının uzaktan kurulumu mümkün değildir. Sattığı programları size uzaktan kurabileceğini söyleyen kişiler kesinlikle yalan söylemektedir. Aynı şekilde program sadece android telefon dinleme olarak çalışmakta olup ios tabanlı telefonlarda çalışmamaktadır. Birçok kişi ios için telefon dinleme programı sattığını söylese bu piyasada oluşan boşluktan dolayı insanları dolandırmaya çalışan insanlara ait bir söylem olmaktadır.