Telefon Dinleme Yazılımları
Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon dinleme yazılımları sayesinde yaşadığınız güven problemlerine tam bir çözüm bulmak mümkün. Dijital dünya ve iletişimin gelişmesi ile beraber birçok yeni güven problemi insan hayatlarında yerini aldı. Bununla beraber bu probleme karşı bir çözüm olarak telefon dinleme yazılımları yaygın bir şekilde kullanılmakta. Eşinize karşı güven problemi yaşıyor veya sürekli aklınıza takılan sorular nedeni ile hayatınıza sağlıklı bir şekilde devam etmekte zorlanıyorsanız bu programları kullanarak ciddi bir çözüm sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde çocuklarınızı sosyal medya ve yeni dijital gelişmelerin kötü örneklerinden korumak istiyorsanız bu programları kullanarak çocuğunuz üzerinde tam bir takip yapabilirsiniz. Telefon dinleme yazılımı özellikleri sayesinde telefonunuza kurduğunuz kişinin haberi olmadan tam bir kontrol sağlamanız mümkün.

Bütün iletişimin neredeyse artık telefon ve dijital dünya üzerinden gerçekleştiği bu dönemlerde bu tarz bir kontrol oldukça büyük bir bilgi ağına sahip olmanız anlamına gelmektedir.

Telefon Dinleme Yazılımları Her Telefonda Çalışıyor Mu?

Telefon dinleme progrmaları her telefonda çalışmamaktadır. Telefon dinleme programı kuracağınız kişinin telefonunun mutlaka android işletim sistemini kullanması gerekir. Aksi taktirde telefon üzerinde takip veya dinleme yapmak mümkün değildir. Piyasa üzerinde ios telefon dinleme programı sattığını iddia eden kişilere itibar etmeniz kişisel bilgilerinize ve paranıza ciddi zararlar verecektir. Aynı şekilde bu program android üzerine kuruluyor olsa bile karşı tarafından telefonundan bizzat kurulacak bir casus yazılımdır.
Kurulum ise oldukça basit olup hiçbir teknik bilgi gerektirmemektedir. Kuracağınız telefona 3 dakika boyunca sahip olmanız tüm kurulum aşaması için yeterli olacaktır. Bu noktada kurulumu yaptıktan sonra yapmanız gereken başka hiçbir şey yoktur.

Telefon dinleme programları teknolojinin geldiği noktada oldukça sorunsuz olarak çalışırlar. Tek yapmanız gereken kurumsal kimliği olan sitelerden bu programı elde etmeniz olacaktır. Sitemiz üzerinden satın alınan programlarda teknik ekibimiz tarafından sorunsuz destek verilmekte olup başka platformlardan alınan programlar için teknik destek hizmeti vermemekteyiz.

Telefon Dinleme Yazılımları Nasıl Siliniyor?

Telefon dinleme yazılımları silinme işlemi için kurulan telefona format atılması gerekir. Format atılmadığı sürece kişinin telefon üzerinden bu programa rastlaması, anlaması veya silmesi mümkün değildir. Format attığı zaman ise telefon üzerinde olan bütün programlar silindiği için casus yazılımda silinmekte fakat varlığı yine anlaşılmamaktadır.

Programın silinmesi için başka bir yöntem ise panel üzerinden sizin takibe son vermeniz olacaktır. Takip etmeyi bırakmak istediğiniz telefon için panel üzerinden işlemleri iptal edebilir ve paket hakkınızı başka telefonlar üzerinde kullanabilirsiniz. Aynı şekilde satın aldığınız pakete göre başka bir telefonu aynı panelden izleyebilir birden fazla telefonun verilerini takip edebilirsiniz. Özellikle birden fazla çocuğu olan aileler için bu oldukça kullanışlı bir yöntem olmaktadır.

Telefon dinleme yazılımı silme veya diğer konularda sorun yaşadığınız taktirde iletişim bölümü üzerinden bilgilere ulaşabilir ve bizi arayabilirsiniz.