Telefon Takip Programları
Telefon Takip Programları

Telefon Takip Programları

Akıllı telefonlar, hayatımızın vazgeçilmez bir parçasına dönüşmüştür. Teknolojinin bize sunduğu büyük bir yenilik olan akıllı telefonlar ile önem arz eden görüşmeler sağlanmaktadır. Yapılan görüşmelerin İçeriği bize farklı nedenlerden dolayı gerekli olabilir. Bu gibi mecburiyet arz eden durumlar için telefon dinleme programları vazgeçilmez bir araç haline gelmektedir. Sadece arama kayıtları için değil telefon takip programı aracılığı ile akıllı telefon üzerinde yapılan bütün işlemleri takip etmek mümkün. Bu takibi gerçekleştirirken karşı tarafın telefonunda herhangi bir bildirim, ses veya ışık gibi bir durumun gerçekleşmesi ise mümkün değil. Bu nedenle telefon takip programları kullananlar yaptıkları işi tam bir gizlilik içerisinde gerçekleştirebilir.

Telefon Takip Programları Nedir?

Telefon takip programı, dinlemek istediğiniz görüşmenin yapıldığı telefona uygulamanın yüklenmesi ve ardından kurulum işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile aktif hale gelmektedir. Birçok farklı alternatifi bulunan telefon dinleme uygulamaları ince bir yazılım ve mühendislik istemektedir. Bu nedenle telefon takip programları satın aldığınız yerin kurumsal bir kimliği olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Sitemiz üzerinden satılan telefon dinleme uygulaması kurulum süresi 3 dakika gibi bir kısa süre olup bu işlemden sonra başka bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur.
Telefon dinleme işleminizi uygulama görüşme yapılacak telefonda yüklü kaldığı sürece gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız telefonlara atılan format sonrası tüm uygulamalar silineceği için telefon dinleme uygulaması yüklendikten sonra format atılan telefonların görüşmeleri dinlenemez. Bu yüzden sıkıntısız dinleme işleminin gerçekleştirilebilmesi için dikkatli olunması gerekmektedir. Dinleme işleminde herhangi bir nedenini bilmediğiniz problem yaşıyor iseniz tüm bu ihtimalleri göz önünde bulundurmalısınız.

Telefon Takip Programı
Telefon Takip Programı

Telefon Dinleme Cihazı ile Neler Yapılabilir?

Telefon dinleme uygulaması ile telefonun tüm bilgilerine erişebilirsiniz. Normal arama görüşmeleri, whatsapp görüşmeleri, mesajlar, facebook ve Skype görüşmeleri, gmail ile gelen mailler, konum bilgisi ve benzeri birçok telefonun barındırdığı özellikleri takip altına alarak, bu bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Bu bilgilere erişimi ise yukarıda belirttiğimiz üzere tek bir panel üzerinden sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bir sorun yaşamanız durumda sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak kısa sürede çözüm elde edebilirsiniz.