Yazılım Özellikleri

Telefon dinleme programı birçok yazılım özelliğini içinde barındırmaktadır. Yazılım özellikleri sorunsuz olarak çalışmakta ve bütün fonksiyonlarını yerine getirmektedir. Bütün yazılım özellikleri ise şu şekildedir;

1.) Ortam Dinleme

Ortam dinleme özelliği sayesinde telefonun bulunduğu her noktada telefonu dinlemeniz mümkün. Bu özelliğin çalışması için gereken tek şey ise telefonun açık olması olmaktadır.

2.) GPS Takibi

Bu özellik sayesinde telefonun bulunduğu her alanı telefonda bulunan GPS uygulaması ile eş zamanlı şekilde öğrenebilirsiniz. Bulunduğu yerde telefonun GPS’nin çalışması,  GPS takibi için yeterli olmaktadır.

3.) SMS Takip

Telefona gelen tüm kısa mesajları SMS Takip özelliği ile kayıt etmek oldukça kolay. Gelen mesajlar ve içerdiği tüm medyalar panel üzerinde sms takip bölümünde kayıt olmaktadır.

4.) Galeri Takip

Yazılım özellikleri arasında en çok kullanılan özelliklerden biri bu olmaktadır. Kurulum yapılan telefona ait tüm galeri takibini panel üzerinden yapabilirsiniz. Buraya düşen bütün medyalar aynı şekilde panele düşmektedir.

5.) Facebook Takip

Facebook uygulamasına ait tüm verileri buradan izlemeniz mümkün. Yapılan beğeniler, tıklanılan sayfalar ve bütün konuşmalar facebook takip özelliği ile takip edilebilmektedir.

6.) E Posta Takip

Kişinin mail adresine düşen tüm e postaları görüntüleyebilirsiniz. Bu e postalar içinde bulunan bütün veriler bu özellik sayesinde panelde görüntülenebilmektedir.

7.) İnternet Geçmişi Öğrenme

İnternet geçmişi öğrenme uygulamanın sağladığı önemli özelliklerden biri. Kişinin internet üzerinde yaptığı tüm aramaları ve tıklamaları bu özellik sayesinde kaydetmek mümkün. Bu özellik yine kesintisiz olarak çalışmakta olup oldukça geniş bir bilgi ağı edinmenizi sağlamaktadır.

8.) Ekran Kiliti Öğrenme

Telefonun ekran kilidini bu uygulama sayesinde öğrenerek telefon üzerinde ekstra yapmak istediğiniz işlemleri her zaman yapabilirsiniz.

9.) Sosyal Medya Takip

Tüm sosyal medya hesaplarına gelen mesajlar, veriler ve bütün diğer ayrıntıları bu program aracılığı ile takip etmek mümkün.

10.) Arama Kayıt

Kişinin tüm arama kayıtlarını ve rehberlerini casus yazılım aracılığı ile öğrenmek mümkün. Bu özellik ile dinlemek istediğiniz telefonun 24 saat boyunca yaptığı tüm arama / rehber işlemlerini görüntüleyebilirsiniz.

+ Sayısız ekstra özellikler. Detaylı bilgi için mutlaka arayın.