Telefon Dinleme Programı
Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı

İletişimin geldiği noktada casus yazılımlar oldukça oldukça yaygın kullanıyor. Telefon dinleme programı kullanmak isteyen veya kullanan kişilerin genel olarak amaçları çocuklarını korumak veya eşlerine olan güven problemlerini aşmak gibi konular olabiliyor. Aynı zamanda çalışanlarına saha çalışmaları yaptırıp onları takip etmek isteyen işverenler veya yaşlanmış olan anne babasını korumak isteyen kişiler bu uygulamaları kullanabiliyor. Kötü niyetli kişilerin ellerinde olan veritabanları nedeni ile insanlara ulaşmalarının en kolay olduğu dönemlerden birini yaşıyoruz. Ortalama bir telefon onlarca hatta binlerce farklı veritabanında yer alabiliyor. Bu nedenle telefon dinleme programı kullanarak bu kişilerin erişmesini istemediğiniz kişilere ulaşımını bir noktadan sonra tam anlamıyla engelleyebilirsiniz.
Sadece bununla kalmayıp çocuklarının internet kullanımını kısıtlamakta ve takip etmekte zorlanan kişiler bu programlar aracılığı ile hem tam bir takip hem çocuğunu kırmadan onu izleyebilir. Bu şekilde gerekli önlemleri almak oldukça yarar sağlayacak bir durum olacaktır.

Telefon Dinleme Programı ile Neleri Takip Edebilirim?

Telefon dinleme programı ile yapabileceğiniz işlemlerin neredeyse bir sınırı yok diyebiliriz. Bu casus  yazılımı kullanarak elde edebileceğiniz verilerden bazıları şunlar; Arama kayıtları, whatsapp takip, sms takip, ortam dinleme, gps ile takip, e posta takip, facebook takip, sosyal medya takip ve rehber görüntüleme. Aynı şekilde bu kişilerin telefonlarında bulunan medyalara erişim sağlayabilirsiniz.

Bütün bu işlevleri yerine getirmek için yapmanız gereken tek şey kişinin telefonuna programı 3 dakika gibi bir süre içerisinde kurmak olacaktır. Bu kurulumun sonunda başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Telefon casus yazılımı getirilerini tek bir panel üzerinden takip etmek mümkün. Programı kurduktan sonra şifresini kendinizin belirlediği panel üzerinden uygulamanın topladığı verileri izleyebilirsiniz. Panel size tam bir kullanım sunar ve kayıt etmek istediğiniz verileri saklayabilirsiniz. Aynı zamanda panelin takibi sürdürmesi için açık olmasına gerek yoktur. Siz bilgisayar başında olmadığınız sürece bile program kayıt etmeye devam edecektir.

Telefon Dinleme Programı
Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programları Nasıl Çalışır?

Telefon dinleme programı güvenilir bir yerden temin ettiğiniz sürece sorunsuz olarak çalışacaktır. Piyasa içerisinde size uzaktan casus yazılım kurulumu yapabileceğini söyleyen veya kurduğu programın ios üzerinde çalışacağını iddia eden kişilerden uzak durmanız gerekir. Bu programların uzaktan kurulumu veya ios üzerinde çalıştırılması şu aşamada kesinlikle mümkün değildir. Bununla beraber casus yazılım programları doğru ve basit bir kurulumdan sonra stabil bir şekilde çalışabilmektedir. Bu programların fark edilme ihtimali yoktur ve casus yazılım silinmesi için tek yapılabilecek şey telefonu fabrika ayarlarına döndürmektedir. Bu durum gerçekleşmediği sürece bütün takip işlemlerini sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

Site üzerinden size teknik destek veren uzman ekibimize aklınıza takılan her konuda danışabilir ve alacağınız hizmetle ilgili ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz. Ekibimiz günün 24 saati hizmet vermekte olup tamamen alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

https://www.spykontrol.com