Telefon Takip Yazılımı
Telefon Takip Yazılımı

Telefon Takip Yazılımı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iletişimin en büyük öğeleri akıllı telefonlar oldu. Akıllı telefonlar sosyal medya trafiğinin oldukça büyük bir kısmını kaplarken aynı zamanda alternatif sunduğu iletişim kanalları ile birlikte büyümeye devam ediyor. Bu gelişimde ise gündelik hayata dair birçok sorunlar çıkıyor. Sıradan bir insanın numarası bile binlerce farklı veritabanında işlem görebiliyor veya sosyal medya üzerinden bir çocuk farkında bile olmadana istismara uğrayabiliyor. Bununla beraber iletişime getirdikleri ile beraber birçok aileninde yıkılmasına sebep olabiliyor. Bu yıkımlar sadece haklı gerekçelerden değil kişilerin endişe ve stresi üzerinden atamamalarından olabiliyor. Çağın problemlerinden biri akıllı telefonlarla beraber ‘’güven’’ oldu denilebilir.

Bu noktada telefon takip yazılımı oldukça önemli bir görevi üstleniyor. Kişiler bu yazılım sayesinde eşlerine olan güvenlerini tazeleyebiliyor, çocuklarını birçok kötülüklerden kolayca koruyabiliyor. Bütün bunları yaparken ise çocuğunu ve eşini hareketleri ile rahatsız etmemiş oluyor.

Telefon Takip Yazılımı Nasıl Çalışıyor?

Telefon takip yazılımı telefona 3 dakika içerisinde kurulan bir program aracılığı ile kuruluyor. Bu 3 dakika sonrasında ise başka bir işlem yapmaya gerek kalmıyor. İşlem sonunda paket satın alırken size verilen panelin şifresini belirleyerek takip işlemine başlayabiliyorsunuz. Telefon takip programları çalıştığı telefonda herhangi bir bildirim, ses ve ışığa sebep olmaz. Aynı şekilde telefonun hiçbir noktasında kendini göstermez. Fark edilmesi tamamen imkansız olan bu programları sadece sizin söylemeniz durumda karşı taraf veya 2. Bir kişi anlayabillir.

Telefon takip yazılımı dinlenen telefon üzerinde şu işlevleri gerçekleştirebilir; whatsapp takip, sms takip, sosyal medya takip, rehber görüntüleme, galeri görüntüleme, gps ile konum takibi, arama kayıt etme.

Bu işlevlerin hepsi tek bir panel üzerinden takip edilebilmektedir. Bu nedenle dinleme sırasında panel üzerinde kayıtlı olan verilere rahatça ulaşabiliyor olmanız sizin için oldukça rahatlatıcı olacaktır.

Telefon Takip Yazılımı Güvenli Mi?

Telefon takip yazılımı güven konusunda sorun yaşayacağınız bir uygulama değil. Elbette dünyada her yerde olduğu gibi bu konuda yine kötü niyetli satıcılar veya direk kötü niyetli internet korsanları olabiliyor. Bu kişilere bulaşmamak için bu tür bir yazılımı kurumsal kimliği olan ve teknik destek vermekten kaçınmayan bir yerden almanız oldukça önemli. Bu yazılımlar güvenilir bir yerden elde edildiği sürece sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda program sadece android telefon dinleme olarak çalışıyor olup ios üzerinde hiçbir şekilde çalışmamaktadır. İnternet ortamında size bunu ios telefon dinleme programı olarak satan kişilerden uzak durmanız oldukça önemlidir. Aynı zamanda sadece bu değil, programı size uzaktan kurabileceğini söyleyen kişiler sizi aldatmaya çalışmaktadır. Program sadece kurulacak olan telefonun elinize 3 dakika almasıyla kurulabilir ve bu işlem oldukça basit bir işlemde gerçekleşir. Bütün bu hususlara dikkat ettiğiniz sürece bu yazılımlar oldukça güvenlidir.