Telefon Takip Yazılımları
Telefon Takip Yazılımları

Telefon Takip Yazılımları

Telefon takip yazılımları sunduğu özellikler ile oldukça önemli bir görevi yerine getirmektedir. Kişilerin çocuklarını dış dünyaya karşı korumasında veya işverenlerin saha çalışması yaptırdığı ekipleri takip etmede bu programlar kullanılabiliyor. Elbette sadece bu alanlarda değil eşlerin birbirlerine karşı yaşadıkları güven problemlerinde, yaşlı ailesini korumak ve kollamak isteyen kişilerin olması durumunda telefon takip yazılımları sıkça kullanılıyor.

Telefon takip yazılımları oldukça geniş fonksiyonlara sahip olmaktadır. Program üzerinden yapılabilecek işlevlerin bazıları şu şekildedir; ortam dinleme, galeri takip, skype takip, whatsapp takip, arama kayıt etme, rehber görüntüleme, sms takip, facebook takip, sosyal medya kontrol, e posta kontrol, gps takibi.

Bu işlevlerin hepsi tek bir panel üzerinden sorunsuz olarak çalışmaktadır. Panel tasarımı oldukça basit olup tamamen amacına yöneliktir. Hiçbir fazla kod barındırmadığı için ve yüksek teknoloji sunucularda barındığı için oldukça hızlı çalışmaktadır. Bu hız sayesinde gün içerisinde düşen verileri hızlıca takip edebilir ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Telefon Takip Yazılımları Çalışıyor Mu?

Telefon takip yazılımları ile en çok sorulardan biri bu programların çalışıp çalışmadığına dair olmaktadır. Bu sorunun temelinde yatan neden ise internette birçok casus program olarak sunulan fakat hiçbir işe yaramayan programların oldukça fazla olması olabilmektedir. Hatta kişiler yazılımları telefonlarına indirdikten sonra kimi zaman kötü yazılım uyarısı alabiliyor veya direk telefonları zarar görebiliyor. Bütün bunların nedeni ise elbette internet korsanlarının insanları suistimal edebileceği her konuda şanslarını denemesi olmaktadır.

Telefon takip yazılımları güvenilir bir yerden elde edildiğinde sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Bu programlar oldukça hassas bir kodlama ve yüksek altyapı istemektedir. Bu nedenle internet üzerinde herkesin bedavaya sunduğu veya oldukça ucuz fiyatlara sattığı programların tek amacı sizi kandırmak olmakta. Bu kişiler tarafından daha önce kandırılan ama bu programa ihtiyaç duyan kişiler ise konuya oldukça temkinli yaklaşabilmektedir. Site üzerinden programın kurulumu ve çalışma konsepti ile ilgili videoları izleyerek daha fazla bilgiye sahip olabilir, aklınıza takılan her soru için teknik ekibimize ulaşabilirsiniz.

Telefon Takip Yazılımları Ne Kadar? Fiyatları

Telefon takip yazılımları fiyatı değişiklik gösterebilmektedir. Site üzerinden fiyatlar sekmesine tıklayarak kendinize u ygun olan bir paketi hemen satın alabilirsiniz. Bu programı satın almadan veya aldıktan sonra her türlü sorununuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon takip yazılımları satın alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken iki husus vardır. Bunlardan birincisi ios telefon dinleme mümkün olmayıp android telefon dinleme programı satın aldıktan sonra oldukça basit bir sürecin sonunda başlayabilmektedir. İkinci husus ise programların hiçbir şekilde uzaktan kurulumu mümkün değildir. İnternet üzerinde birçok kişi bu programları uzaktan kurabileceğini iddia ederek insanları aldaatmayı hedeflemektedir. Bu kişilere dikkat etmeniz hem paranız hem kişisel bilgileriniz için önemlidir.