Ortam Dinleme Yazılımı
Ortam Dinleme Yazılımı

Ortam Dinleme

Ortam dinleme telefon dinleme programının sunduğu en önemli özelliklerden biridir. Bu özellik sunduğu fonksiyon ile birçok önemli işlevi yerine getirebilmektedir. Ortam dinleme yapabilmek için dinleme yapılacak olan telefona dinleme programı kurulumu yapılması gerekmektedir. Bu program yaklaşık 3 dakika içerisinde kurulmakta olup 3 dakika sonunda başka bir işlem yapmaya gerek yoktur.
Ortam dinleme özelliği bu kurulan program sonucu gelmekte olup bu dinleme işlemini başlatıp – sonlandırma işlemi panel üzerinden olmaktadır.

Ortam dinleme yapmak için telefon takip uygulaması kurulu olan telefonun açık olması yeterlidir. Telefonların insanlarla beraber hayatın her noktasına geldiğini düşünürsek bu özelliğin oldukça işlevsel ve işe yarar olduğunu da söylemek gerekiyor.

Ortam Dinleme Nasıl Çalışır

Ortam dinleme programı android telefonlar üzerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bütün android özelliklere sahip telefonlarda yapılan kurulum sonrası panel üzerinden tek tıkla dinleme işlemini başlatabilirsiniz Bu özellikle beraber gps takip ve arama kayıt gibi farklı özellikleri yine kullanabilirsiniz. Bütün bu özellikler ios telefonlarda hiçbir şekilde çalışmamaktadır. Bu nedenle size ortam dinleme programını ios için satabileceğini söyleyen kişilere itibar etmemeniz gerekir.

Aynı şekilde ortam dinleme özelliğinin uzaktan kurulumu mümkün değildir. Bu tarz programların yüklenmesi için mutlaka yüklenecek olan telefonu elinize almanız ve onay vermeniz gerekir.

Ortam Dinleme Programı Ne Kadar? Ortam Dinleme Fiyatları

Ortam dinleme programı satın alacağınız telefon dinleme paketleri ile beraber gelmektedir. Bu paketlerin fiyatları ise sunduğu özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa sitemiz üzerinde bulunan fiyatlar sekmesine tıklayarak sizin için en uygun olan paketi seçebilirsiniz. Üstelik ilk başta daha düşük paketler satın alarak daha sonra ihtiyacınız artarsa bu paketleri aradaki farkı ödeyerek yükseltmeniz mümkündür. Bu özelliği kullanmak için sitemiz üzerinde bulunan iletişim bölümünden bize ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Ortam dinleme programı fiyatı ve diğer programların fiyatı uygun fiyat ilkesi esas alınarak sunulmuş olup piyasa üzerinde sunduğu hizmete göre en kaliteli hizmeti verdiğini iddia eden bir firmayız. Ürünlerimizde sorun yaşadığınız zaman bizimle iletişime geçerek alanında uzman kişilerden uzman bir yardım alabilirsiniz.