Telefon Dinleme Programları
Telefon Dinleme Programları

Telefon Dinleme Programları

Günümüzün en büyük sorunlarından biri kimi zaman teknolojinin getirdiği iletişim yoğunluğunun fazla ve yanlış kullanımı olabiliyor. Aynı şekilde bu yoğunluk arasında iletişimin kolaylaşması kişisel verilerin birçok kötü niyetli kişinin elinde olmasına sebeb olabiliyor. Bir çocuk için açılan ve ona emanet edilen numara bile birkaç kullanım sonrasında birçok veritabanı içerisinde yer alabiliyor. Bununla beraber akıllı telefonların kullanımının sunduğu geniş alan kimi zaman zararlı içerikleri çocukların önüne çıkarabiliyor. Bu soruna çözüm bulmak isteyen ebeyvenler telefon dinleme programları için araştırmalar yapıyor.
Sadece çocuklar değil eşine karşı güven problemi yaşayan kişiler için casus yazılımlar ciddi bir eşik olabiliyor. Kişi yaşadığı güven probleminden tamamen kurtulabiliyor veya bu sayede yaptığı tespitlerle hayatında radikal kararlar alabiliyor. Bununla beraber telefon dinleme programlarının kullanım alanını 2 durumla kısıtlamak mümkün değil.
İş yerinde saha çalışması yaptıran bir işveren veya çevresinde sorumlu olduğu bireyleri kötü niyetli kişilerden korumak isteyen birçok kişi bu yazılımlara başvurabiliyor.

Telefon Dinleme Programları Nasıl Kurulur?

Telefon dinleme programı kurulacak olan kişinin telefonuna yaklaşık olarak 3 dakika içerisinde kurulmaktadır. Kurulum oldukça basit bir arayüzden gerçekleşmekte olup teknik bilgisi çok düşük olan kişiler bile kolayca kurulumu gerçekleştirebilir. Bununla beraber kurulduktan sonra casus yazılım takibi tek bir panel üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Bu panelin şifresini kendiniz belirleyebilirsiniz, panel kullanım alanı tamamen sadece size ait olacaktır.

Telefon dinleme programları kurulduktan sonra birçok takip işlemini sorunsuz olarak yerine getirebilir. Sadece telefon dinleme değil, bütün telefon üzerinde yapılan hareketlere dair bilgi toplamak mümkündür. Örneğin kişinin galeri kullanımı veya sosyal medya kullanımını tamamen takip edebilir buna ait verilerin panelinize düşmesini bekleyebilirsiniz. Ek olarak kişilerin konumlarını takip edebilir, konuşmalarını izleyebilir, e posta hesaplarını kontrol edebilirsiniz. Programın sağladığı tüm işlevler için yazılım özellikleri sayfasına mutlaka göz atın.

Telefon dinleme programı kurulduktan sonra kullanan kişi  tarafından fark edilmez. Böyle bir durum hiçbir koşulda gerçekleşmez. Program çalıştığı sırada kesinlikle bildirim, ışık yakma veya benzer belirtiler göstermez. Aynı şekilde telefonun uygulamalar sekmesinden bu uygulamaya ulaşmak mümkün değildir.

Program sadece android telefon dinleme olarak çalışmaktadır. Android dışında programın kullanımı kesinlikle mümkün değildir. İos telefon dinleme üzerine size program satmaya çalışan kişilere kesinlikle itibar etmemelisiniz.

Telefon Dinleme Programı Fiyatı

Telefon dinleme programı fiyatı değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle fiyat kampanyalarını sitemiz üzerinde bulunan fiyatlar sekmesi üzerinden takip edebilirsiniz. Farklı modüllerde sunulan bu fiyat paketlerinden sizin için uygun olanı alarak programı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden satın aldıktan sonra veya satın alma öncesi sorularınız için bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Size verilen tüm teknik destek alanında uzman, yetkin kişiler tarafından verilmektedir. Aynı şekilde bu süreçte yaşayacağınız tüm problemler için bu kişilerden hızlı çözümler alabilirsiniz.