facebook Takip
facebook Takip

Facebook Takip

Facebook takip uygulaması telefon dinleme yazılımı ile birlikte gelen bir özelliktir. Facebook üzerinden yapılan bir takip ile birçok bilgiye ulaşmak mümkün. 2 Milyardan fazla kullanıcıya sahip olan bu platformda iletişim özellikleri oldukça gelişmiş bir durumda. Facebook takip özelliği ile çocuklarınızın sosyal medya kullanımını kontrol altına alabilir veya eşinizin sosyal medyada yaptığı hareketler nedeni ile oluşan şüpheleriniz hakkında sonuca varabilirsiniz.

Facebook takip özelliği ile takip ettiğiniz kişinin mesajlarına, facebook aramalarına, beğenilerine ve facebook üzerinde yaptığı bütün işlemlere ulaşabilirsiniz. Bu ulaştığınız verilerden önem verdiklerinizi panel üzerinde tutabilirsiniz.

Facebook Takip Nasıl Çalışıyor?

Facebook takip özelliği telefon dinleme programının sunduğu bir özellik olup sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bu özelliğin kullanımı yine panel üzerinden olduğu için buradan bu işlemi aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden alınan uygulamalarda facebook takip özelliğinin çalıştığı alan kişilere garanti edilmektedir. Aynı zamanda bizim tarafımızdan satılan bütün bu programlar için kesintisiz olarak teknik destek verilmekle beraber başka platformlarlar veya kişiler üzerinden alınan programlar için site ekibimiz teknik destek sağlamamaktadır.

Facebook takip özelliği kişinin telefonuna 3 dakika içerisinde kurulmakta olup bu işlemden sonra ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Facebook takip sırasında telefonda herhangi bir bildirim, görüntü, ses veya ışık meydana gelmez. Telefon tamamen arka planda ve sorunsuz çalışmaktadır.

Facebook Takip Programı Ne Kadar?

Sitemiz üzerinde bulunan fiyatlar paketlerine göre değişmektedir. Facebook takip özelliği yazılımın bir özelliği olup bütün paketlerde bulunmaktadır. Paketler arasından seçimi, süresi ve diğer özelliklerine göre seçebilir ve daha sonra sahip olduğunuz paket üzerinden facebook takip özelliğini kullanabilirsiniz.

Facebook takip programı ücretleri ve diğer paketlerde sitemiz üzerinde sunulan paketler piyasada bulunan en uygun fiyatlar olmaktadır. Bu fiyatlar temiz bir koda sahip, sorunsuz ve hızlı çalışan güçlü altyapılı bir program için oldukça uygun olup içinde yine firmamız tarafından verilen kesintisiz teknik desteği barındırmaktadır. Programı satın aldıktan sonra sitemiz üzerinde bulunan kurulum videosunu izleyebilir ve kolayca kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum öncesinde veya sonrasında aklınıza takılan durumları yine iletişim numaralarından bize ulaşarak iletebilirsiniz.