Casus Program
Casus Program

Casus Program

Casus programlar Türkiye’de ve dünyada çok kişi tarafından tercih edilen ve kullanılan programlardır. Bu programlar birinin telefonuna girebilme ve bu telefondan kendi telefonunuza veri akışını sağlayabilme temelli olarak çalışmaktadır. Bu programlar çoğunlukla telefon dinleme, SMS takip, Whatsapp Takip, Skype Takip gibi konularda özelleştirilmiş programlar olup, ayrıca farklı uygulamalar üzerindeki konuşmalar için de kullanılabilmektedir. Casus Programlar aracılığı ile yapmanız gereken tek şey hızlı bir şekilde kurulumun gerçekleşmesini  sağlamak ve daha sonra güvenle casus programın takip hizmetinden yararlanmak. Casus programlar çok sayıda alternatif ve avantajı casus program paketleri içerisinde sunmaktadır. Örneğin aynı paket içerisinde hem karşı tarafın telefonunu dinleyebileceğiniz, hem karşı tarafa gelen ve karşı taraftan atılan SMSlerin takibini yapabileceğiniz teknoloji bulunabilmektedir. Böylelikle tek bir paket kullanarak farklı noktalardan kişinin telefonunu takip edebilme fırsatı yaratmış olursunuz.

Casus Program Güvenilir Mi?

Casus program kullanan çoğu kişinin sıklıkla sorduğu bir diğer soru ise casus program güvenilir mi sorusudur. Peki bu sorunun cevabı nedir? Casus programlara gerçekten güven olur mu? Casus programlar aracılığı ile ne gibi işlemler yapılabilir? Casus programlar verilerinizi saklar mı? Casus programlar aracılığı ile sizin direktif verdiğiniz bir cihazdan farklı bir cihaza veri aktarımı mümkün müdür? Bu ve bunun gibi bütün soruların cevaplarını dilerseniz beraber inceleyelim.

Casus programlar son derece güvenilir programlardır. Bu kadar güvenilir olmaları ise kişisel veri gizliliği esasına dayanmalarından kaynaklıdır. Casus programlar temel olarak verileri işleme almaz kaydetmez verilerin üstüne yazmaz ya da verileri okumaz. Casus programların yaptığı tek şey iki cihaz arasında köprü görevi görerek verilerin taşınmasını ve ulaştırılmasını sağlamaktır. Bu kapsamda programın kendisi bile ne taşıdığından haberdar olamayacağından dolayı casus program güvenilirdir.

Casus Programlar Nasıl Kullanılır?

Casus programların satın alma ve kurulum dönemi geçtikten sonra casus programları kullanmak için yapmanız gereken ekstra birşey bulunamaktadır. Karşı telefonu kullanan tarafın telefon görüşmelerini büyük bir rahatlıkla dinleyebilir, mesaj ve uygulama hareketleri ile ilgili size gelecek bildirimleri takip edebilirsiniz.