Telefon Konuşmalarını Dinleme

Telefon Konuşmalarını Dinleme

Telefon konuşmalarını dinleme, sıradan insanlar tarafından da yapılacak bir işlemdir. Daha önce sıradan insanların böyle bir işlem yapabilmesi adeta hayal iken gelişen teknoloji ile birlikte söz konusu durum tersine dönmüştür. Artık insanlar gerekli şartları sağladıklarında istedikleri bütün mobil cihazları dinleyebilir. Fakat bunun için gerekli olan şartlar, insanların sadece etrafında bulunan kişileri dinlemesine imkan vermektedir. Bu husus, telefon dinlemesi yapmadan önceden dikkate alınmalıdır.

Telefon dinlemek isteyen kişiler, bu işlemi yapabilecek yazılımları satın almalıdır. Piyasada ücretsiz olarak verilen ya da dağıtılan yazılımlar da vardır. Fakat bunlar çok ciddi bir risk içerir. Genel itibari ile bu kişiler dolandırıcı olup insanların kişisel bilgilerini çalarak onları tehdit etmekte ve böylece onlardan para koparmaya çalışmaktadır. Böylesine özel bir yazılımın ücretsiz olarak verilmesi normal şartlarda mümkün değildir. Bundan dolayı insanların ücretsiz telefon dinleme programı noktasında dikkatli olması gerekmektedir.

Telefon Konuşmalarını Dinleme Nasıl Yapılır?

Sıradan insanların telefon konuşmalarını dinleme işlemi yapabilmesi için öncelikle gerekli olan programı satın alması gerekir. Casus yazılım adı ile bilinen bu yazılımlar, kurumsal kimliği olan firmalardan satın alınabilir. Bu aşamada insanların aldıkları yazılımın lisanslı olup olmadıklarına bakması gerekmektedir. Lisanslı olan yazılımlar, güvenlik noktasında risk taşımaz ve bu da insanların farklı sorunlar yaşamasını engeller.

Telefon dinleme yazılımı alındıktan sonra insanların bunları dinleyecekleri kişilerin mobil cihazlarına gizli bir şekilde yüklemesi gerekir. Yükleme işlemi sadece 3 dakika sürer ve bu da gizli bir kurulumu mümkün hale getirir. İnsanların bu noktada gizliliğe çok önem vermesi gerekir. Kurulumdan hemen sonra panel üzerinden dinleme ve izleme yapılabilir.

Telefon konuşmalarını dinleme noktasında söz konusu yazılım tarafından insanlara iki farklı seçenek sunulmaktadır. Bu seçeneklerin ilki anlık olarak dinleme yapılmasıdır. Bu işlem, dinlenecek olan konuşmanın konferans haline getirilmesi ve programı kullanan kişinin de konuşmaya dahil olmasıdır. Böylece yapılan konuşmalar, gerçek zamanlı olarak dinlenebilir. Bir diğer seçenek ise söz konusu dinlemelerin kayıtlar üzerinden yapılmasıdır. Telefon dinleme yazılımları, bu özellikleri ile hiçbir konuşmanın kaçırılmamasını sağlar.

https://www.spykontrol.net üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; +44 757 555 6914.