Telefon Dinleme Programı Android

Telefon Dinleme Programı Android

Telefon dinleme programı Android cihazlarda çalışabilmesine rağmen diğer sistemlere sahip olan cihazlarda çalışmamaktadır. Telefon takip yazılımı IOS dolayısıyla da iPhone markalı telefonlarda çalışmamaktadır. Programın kullanım sürecinde bu bilginin akılda tutulması ve buna göre hareket edilmesi yararlı olacaktır.

Gelişen teknoloji insanlara büyük yararlar getirmesine rağmen doğru kullanılmadığı takdirde bazı zararlar getirdiği de bilinmektedir. Söz konusu duruma en güzel örnek sosyal medya platformlarıdır. Burada yapılacak olan paylaşımlar ve kurulan özel iletişimler, özellikle çocukların tehlikeli kişilerle arkadaşlık etmesine neden olabilmektedir. Bundan dolayı da aileler, çocuklarının bu mecralarda takip etmek istemektedir. Yine kuşku duyulan eşin telefon görüşmeleri ve Whatsapp konuşmaları merak edilerek öğrenilmek istenebilir. Bütün bu hususlara çare olarak telefon dinleme programları geliştirilmiştir.

Telefon Dinleme Programı Android Kurulumu Nasıl Yapılır?

İnsanların sevdikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almasına imkan veren telefon dinleme programı Android kurulumu son derece basittir. Bu kurulumu hemen herkes yapabilir fakat zorlanacağını düşünen insanlar için anlatımlı videolar vardır. Bu videolar izlenerek kurulum çok daha hatasız bir şekilde yapılabilir.

Yükleme işlemi yapılmadan önce mobil cihazda bazı izinlerin verilmesi gerekmektedir. Bu izinlerden ilki dışarıdan gelen uygulamaların yüklenebilmesi diğeri ise Google Protect taramasının kapatılmasıdır. Bu aşamadan sonra ise normal bir uygulama kurulumu şeklindedir. Casus yazılım, fizikken elde edilen telefonlara yüklenebilmektedir. Uzaktan SMS ya da arama ile yüklenilmesi gibi bir durum söz konusu değildir ve bu yönde iddiası olan kişiler gereceği söylememektedir. Bunların temel hedefi insanları dolandırmaktır. Bundan dolayı bu tür iddialara insanların inanmaması gerekiyor.

Telefon Dinleme Programı Özellikleri

Telefon dinleme programı Android cihazlara kurulduktan sonra panel ile bağlantı kurmakta ve dinleme yapmaya direkt başlamaktadır. Burada bilinmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Söz konusu yazılımlar sadece telefon dinleme değil pek çok önemli işlemi rahat bir şekilde gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. Bu işlemlerden bazıları ortam dinleme, ortam izleme, konum tespiti, mobil uygulamalara erişim, sosyal medya hesaplarına giriş yapma, telefonun ekranını canlı olarak izleme ve benzer işlemler şeklindedir.