Telefon Dinleme Cihazı Yapımı

Telefon Dinleme Cihazı Yapımı

Telefon dinleme cihazı yapımı, başlangıçta son derece karmaşık bir iş gibi gelse de gelişen teknoloji sayesinde artık sanıldığı kadar zor değildir. İnsanların değişen ihtiyaçlarına sürekli yeni çözümler üreten teknoloji, bu noktada da devreye girmiş ve cihazın yapımı son derece basit bir hale getirmiştir. Böylece de insanlar, sevdiklerinin cihazlarını takip etme imkanı yakalayarak onların farklı tehlikelere girmesini uzaktan engellemektedir.

Yaşam şartlarının değişmesi ve internet teknolojisinin gelişmesi, özellikle çocuklar için bazı yeni risklerin ortaya çıkmasına neden olmuş durumdadır. Bu risklerin başında farklı kanallardan çocukların olumsuz etkilenmesi ve yanlış kişilerle arkadaşlıklar kurması gelir. Benzer bir durum diğer kişiler için de geçerlidir. Tüm bu nedenlerden dolayı insanlar, eşlerini, çocuklarını, anne babalarını takip etme ihtiyacı hissetmektedir.

Telefon Dinleme Cihazı Yapımı ve Casus Yazılım

Telefon dinleme cihazı yapımı için öncelikle bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Akıllı telefonlara uygulama yani yazılım yüklenebiliyor olması, çok ciddi avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajların başında casus yazılım yüklemesi yapılarak casus telefon elde edilmesidir. Böylece insanların ekstra bir cihaza ihtiyacı kalmayacaktır.

Telefon takip yazılımı, sadece Android cihazlara kurulabilen özel yazılımlardır. Bu yazılımların kurulumu sadece 3 dakika sürmekte ve bu aşamadan sonra panel üzerinden farklı dinlemeler ve takipler yapılabilmektedir. Bütün bu hususlar dikkate alındığında, söz konusu programların işlevinin ne kadar önemli olduğu, çok daha net bir şekilde kendisini göstermektedir.

Casus Yazılım Özellikleri

Telefon dinleme cihazı yapımı gerçekleştirildikten sonra buradan yapılacak olan işlemler, insanlar tarafından fazlasıyla merak edilmektedir. Söz konusu işlemlerden bazıları şu şekildedir:

  • Hat üzerinden yapılan sesli görüşmelerin tamamının tespit edilmesi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan sesli, yazılı ve görüntülü görüşmelerin dinlenmesi, izlenmesi
  • GPS özelliğinin aktif hale getirilmesiyle konum tespiti yapılması
  • Telefon kapalı iken dahi mikrofonun aktif hale gelmesi ve böylece ortam dinlemesi yapılması
  • Sosyal medya hesaplarının takibi ve bunlara erişim sağlama
  • Telefonda bulunan bütün menülere giriş yapma
  • Mobil cihazın ekranını canlı olarak izleme

Yukarıda bahsedilen özellikler sayesinde, insanlar istedikleri her türlü bilgiyi rahatça edinecektir.