SpyCep

SpyCep

SpyCep, insanların istedikleri telefonları etkin bir şekilde dinlemesi için geliştirilmiş olan yazılımlardır. Bu yazılımlar sayesinde normal insanlar da istedikleri mobil cihazları çok rahat bir şekilde dinleme imkanı yakalamakta ve bu da çok önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Gelişen teknolojinin insanlara sağlamış olduğu bu imkanın geliştirilme nedeni, kişilerin yakınlarını korumasıdır. Söz konusu güvenlik endişeleri, telefonları uzaktan kontrol edilerek yapılmaktadır. Güvenliğin dışında bir takım kuşkuların, şüphelerin ortadan kaldırılması noktasında da bu yazılımın etkili olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

İnsanların zaman içindeki değişimleri, farklı ihtiyaçların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Fakat bunlar arasında her dönem güvenliğin sağlanması ve kuşkuların giderilmesi, ilk sıralarda yer almıştır. Bu ihtiyaçların etkin bir şekilde giderilmesi için bahsedilen telefon takip yazılımı geliştirilmiştir.

SpyCep Uygulaması

SpyCep, sadece mobil cihazlara yüklenebilir. Bunlardan da Android sisteme sahip olanlarda çalışırken diğer sistemlere sahip olan mobil cihazlarla uyum sorunu yaşar. Buna bağlı olarak bunlara kurulumları tam olarak yapılamaz ve bunlarda çalışmaz.

Söz konusu uygulamanın hedef telefona gizli bir şekilde yüklenmesi gerekiyor. Böylece izlenecek kişi, bu durumdan şüphelenmeyecek ve bu da çok ciddi bir avantaj oluşturacaktır. Eğer bu yükleme gizli bir şekilde yapılmazsa, hedef telefonun sahibi zaman zaman telefonunu dahi kullanmayacak ve bu da elde edilecek bilgilerin nispeten daha kısıtlı olmasına neden olacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlak surette söz konusu yazılımın gizli olarak hedef telefona yüklenmesi gerekiyor.

SpyCep Özellikleri

SpyCep, yüklendiği telefonda tamamen arka planda çalışmaktadır. Söz konusu durum ise hedef kişinin bundan şüphelenmesini engelleyecek ve izlendiğini anlamamasını sağlayacaktır. Bunun haricinde ise söz konusu programın veri aktarım hızı son derece yüksektir. Hızın yüksek olması, anlık olarak dinleme ve izleme yapılabilmesi adına önemlidir.

Telefon takip yazılımı, yüklendiği cihazın kontrolünü tam olarak ele geçirmekte ve farklı bilgilerin elde edilmesini sağlamaktadır. Telefon dinlemeden ortam izlemeye, GPS konum bulma işleminden mobil uygulamaların tamamına erişime varıncaya kadar çok sayıda işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren bu programa olan ilgi her geçen gün biraz daha artmaktadır.