Spybubble İndir

Spybubble İndir

Spybubble indir işlemi, normal insanların telefon dinlemesi yapmasının ilk adımıdır. Bu işlemin hemen ardından yapılacak kurulum sayesinde insanlar istedikleri mobil cihazı etkin olarak dinlemeye başlayacak ve söz konusu durum da son derece önemli avantajların elde edilmesini sağlayacaktır. Bu işlemler sayesinde insanların farklı ihtiyaçlarının etkin olarak karşılandığını söylemek kesinlikle yanlış olmayacaktır.

Telefon dinlemek isteyen kişiler için geliştirilen bu yazılıma olan ilgi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Telefon dinleme programı olan bu yazılım, insanların çocuklarını, sevgililerini, eşlerini, anne babalarını ve diğer sevdiklerini etkin bir şekilde dinlemesine neden olmaktadır. Böylece bazen merak bazen de kuşku gibi farklı durumlar sonuca bağlanmaktadır.

Spybubble İndir İşlemi Nasıl Yapılır?

Spybubble indir için insanların öncelikle bu yazılımı satın alması gerekiyor. Bazı yerlerde telefon dinleme ücretsiz şeklinde reklamlar yapılsa da bu durum gerçeği yansıtmamaktadır. Ücretsiz olan deneme sürümü olup o da 24 saat gibi kısa bir süre için geçerlidir. Daha uzun süreli bir dinleme için söz konusu yazılımın kurumsal kimliğe sahip olan bir firmadan lisanslı olarak alınması gerekiyor. Aksi durumda telefon dinlemesi yapmak söz konusu olmayacaktır.

İndirme işlemi yapıldıktan hemen sonra hedef telefona bu yazılımın gizli bir şekilde yüklenmesi gerekiyor. Kurulum sadece 3 dakika sürmekte ve program sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışmaktadır. Bunun haricindeki cihazlarda çalışmamaktadır. Kurulum yapıldıktan hemen sonra dinlemeler otomatik olarak yapılmakta ve insanlar istedikleri bilgilere buradan rahatlıkla ulaşmaktadır.

Telefon Dinleme Programı ile Ortam İzlemesi

Spybubble indir sayesinde yapılacak işlemler, insanların beklentilerinin üzerindedir. Bu programın kurulu olduğu mobil cihazın kontrolü tam olarak ele geçirilmekte ve bu aşamadan sonra istenilen hemen her şey yapılabilmektedir. Bunlardan birisi de ortam izlemesidir. Ortam izleme için kullanıcıların panel üzerinden hedef telefona bağlanması ve buradan kamerayı aktif hale getirmesi yeterli olacaktır. Böylece mobil cihazın açısına bağlı olarak ortamdan görüntüler alınacaktır. Fakat telefonların açısı genellikle yukarı ya da aşağı olduğu için istenilen görüntülerin elde edilmesi sanıldığı kadar kolay olmayabiliyor. Buna karşın bazen de çok özel görüntülerin elde edilmesi söz konusudur.