Monitor Minor

Monitor Minor
Monitor Minor

Monitor Minor, insanların bir takım endişelerini etkin bir şekilde gidermek için telefon takibi yapan özel bir yazılımdır. Bilindiği gibi telefon dinleme, sadece emniyette olan özel teçhizatlar ile yapılır. Fakat akıllı telefonlara gizli bir şekilde yüklenen bu yazılım sayesinde, normal insanların da dinleme yapması mümkün hale gelir.

Değişen toplum yapısına bağlı olarak ortaya çıkan riskler, insanların sevdikleriyle ilgili endişelerinin hızla yükselmesine neden olmuş durumdadır. Bu endişelerden dolayı bazı insanlar mecbur kalmadıkça çocuklarını tek başına dışarı göndermez iken farklı riskler de söz konusudur. Monitor Minor tarafından yapılan takip sayesinde insanlar, sevdiklerinin gün içinde nerede olduğunu çok rahat bir şekilde anlamaktadır. Bundan dolayı da endişelerin bir nebze düştüğünü söylemek yanlış olmayacaktır.

Monitor Minor Telefon Takip ile Yapılacak İşlemler

Telefon takip yapabilen Monitor Minor, bu alanda insanların beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. İnsanların tahmin ettiğinden ötesini yapabilen bu yazılım, insanların önemli bir kısmını şaşırtmaktadır. Program, hedef telefonun uzaktan kontrol altına alınmasına imkan vermektedir. Dolayısıyla da pek çok işlemin sorunsuz bir şekilde yapıldığı söylemek yanlış olmayacaktır. Bu işlemler şu şekildedir:

  • Telefondan yapılan sesli ve yazılı görüşmelerin dinlenmesi, izlenmesi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan yazılı, sesli ve görüntülü görüşmelerin dinlenmesi ve izlenmesi
  • GPS özelliği kullanılarak ilgili kişinin gün içinde nerede olduğu tespit etme
  • Galeri, rehber ve SMS bölümüne erişim
  • Web geçmişini öğrenme
  • Mobil cihazda olan dosyalara erişim
  • Sosyal medya hesaplarına giriş yapma
  • Mobil uygulamalara giriş yapma
  • Ortam dinlemesi
  • Ortam izlemesi

Monitor Minor ile Telefon Dinleme Yasal Mı?

Monitor Minor ile Telefon dinleme işleminin normalde sadece mahkeme kararıyla yapılması gerekmektedir. Bunun haricinde yapılan dinlemelerin yasal olmadığı söylenebilir. Fakat bu programın kullanımı ile yapılan dinlemelerin temelinde insanların sevdiklerini koruması geldiği için herhangi bir sakınca olmadığı söylenebilir. Üstelik bu işlemin fark edilmesi de söz konusu değildir.

Burada bilinmesi gereken hususlardan birisi de programın kullanımının sorumluluğunun tamamen kullanıcılarda olduğunun bilinmesidir. Kötü bir amaç için kullanan kişiler, fark edilirlerse haklarında adli işlem yapılabilir Bundan dolayı insanların sadece iyi niyetli ve güvenlik amacıyla söz konusu yazılımı kullanması gerekir.

Monitor Minor Kurulumu

https://www.youtube.com/watch?v=rsfhheSSgxo